| Computer information | |
|---|---|
| Owner | Anonymous |
| Created | 12 Mar 2026, 18:03:50 UTC |
| Total credit | 0 |
| Average credit | 0.00 |
| CPU type | GenuineIntel Intel(R) Core(TM) Ultra 7 268V [Family 6 Model 189 Stepping 1] |
| Number of cores | 8 |
| Coprocessors | 1 Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (16GB); 16870MB RAM; OpenCL: 300 |
| Virtualization | --- |
| Docker | --- |
| Operating System | Microsoft Windows 11 Enterprise x64 Edition, (10.00.26100.00) |
| BOINC version | 8.2.8 |
| Memory | 31.57 GB |
| Cache | 2560 KB |
| Measured floating point speed | 8.71 billion ops/sec |
| Measured integer speed | 51.01 billion ops/sec |
| Average upload rate | 110.63 MB/sec |
| Average download rate | 13.27 MB/sec |
| Application details | Show |
| Tasks | 30 |
| Number of times client has contacted server | 139 |
| Last contact | 29 Mar 2026 |
©2026 CERN