| Computer information | |
|---|---|
| Owner | Anonymous |
| Created | 13 Dec 2025, 14:06:20 UTC |
| Total credit | 0 |
| Average credit | 0.00 |
| CPU type | GenuineIntel Intel(R) Core(TM) Ultra 7 258V [Family 6 Model 189 Stepping 1] |
| Number of cores | 8 |
| Coprocessors | 1 Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (16GB); 16858MB RAM; OpenCL: 300 |
| Virtualization | Virtualbox 7.2.6 HW acceleration: no Enabled: yes |
| Docker | --- |
| Operating System | Microsoft Windows 11 Core x64 Edition, (10.00.26200.00) |
| BOINC version | 8.2.8 |
| Memory | 31.55 GB |
| Cache | 2560 KB |
| Measured floating point speed | 8.84 billion ops/sec |
| Measured integer speed | 50.14 billion ops/sec |
| Average upload rate | 83.19 MB/sec |
| Average download rate | 2.46 MB/sec |
| Application details | Show |
| Tasks | 20 |
| Number of times client has contacted server | 649 |
| Last contact | 29 Mar 2026 |
©2026 CERN