| Computer information | |
|---|---|
| Owner | Anonymous |
| Created | 25 Sep 2025, 15:54:23 UTC |
| Total credit | 31,672 |
| Average credit | 478.98 |
| CPU type | GenuineIntel Intel(R) Core(TM) Ultra 7 258V [Family 6 Model 189 Stepping 1] |
| Number of cores | 8 |
| Coprocessors | 1 Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (16GB); 16858MB RAM; OpenCL: 300 |
| Virtualization | Virtualbox 7.2.2 (unusable - Podman/Docker present) HW acceleration: no Enabled: yes |
| Docker | Podman version 5.6.2 WSL distro: boinc-buda-runner ver 4 |
| Operating System | Microsoft Windows 11 Core x64 Edition, (10.00.26200.00) |
| BOINC version | 8.2.11 |
| Memory | 31.55 GB |
| Cache | 2560 KB |
| Measured floating point speed | 8.81 billion ops/sec |
| Measured integer speed | 52.45 billion ops/sec |
| Average upload rate | 1165.68 MB/sec |
| Average download rate | 8.24 MB/sec |
| Average turnaround time | 3 days 3 hours 28 min 16 sec |
| Application details | Show |
| Tasks | 279 |
| Number of times client has contacted server | 999 |
| Last contact | 14 May 2026 |
©2026 CERN