| Computer information | |
|---|---|
| Owner | Anonymous |
| Created | 24 Sep 2025, 22:39:53 UTC |
| Total credit | 2,643 |
| Average credit | 100.76 |
| CPU type | GenuineIntel Intel(R) Core(TM) Ultra 7 258V [Family 6 Model 189 Stepping 1] |
| Number of cores | 8 |
| Coprocessors | 1 Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (16GB); 16901MB RAM; OpenCL: 300 |
| Virtualization | Virtualbox 7.2.6 (unusable - Podman/Docker present) HW acceleration: no Enabled: yes |
| Docker | Podman version 5.6.2 WSL distro: boinc-buda-runner ver 5 |
| Operating System | Microsoft Windows 11 Core x64 Edition, (10.00.26200.00) |
| BOINC version | 8.2.9 |
| Memory | 31.63 GB |
| Cache | 2560 KB |
| Measured floating point speed | 5.16 billion ops/sec |
| Measured integer speed | 25.67 billion ops/sec |
| Average upload rate | 84.41 MB/sec |
| Average download rate | 12.95 MB/sec |
| Average turnaround time | 2 hours 16 min 50 sec |
| Application details | Show |
| Tasks | 1204 |
| Number of times client has contacted server | 4283 |
| Last contact | 13 May 2026 |
©2026 CERN